Godziny dostępności nauczycieli dla rodziców i uczniów (rodzice - trzeci tydzień miesiąca, uczniowie - pozostałe tygodnie):

ADAMCZAK SYLWIA środa 16:15-17:15
ANDRZEJEWSKA JUSTYNA wtorek 16:15-17:15
BARC EMILIA czwartek 16:15-17:15
BARINOVA NATALIIA czwartek 17-18
BĄKIEWICZ MAGDALENA poniedziałek 16:15-17:15
BĄKOWSKA-GRZEŚKOWIAK MILENA poniedziałek 15:25-16:25
BOBEK MAGDALENA wtorek 16-17 
BONIEC MARTA czwartek 16-17
BRĘK NATALIA czwartek 16-17
BROSZ CELINA czwartek 17-18
CHRZĄSZCZ MAŁGORZATA poniedziałek 15.30-16.30
CIUNAJCIS  JOANNA czwartek 16-17
CZAJKOWSKA  MAGDALENA  czwartek 15:25-16:25
CZERWIK DOROTA środa 16:15-17:15
CZERWIŃSKA IZABELLA środa 16-17
DAMS EWA czwartek 16-17
DOROŻAŁA PAULINA środa 16:15-17:15
DUSZCZAK BEATA czwartek 16-17
ENGELBRECHT PATRYCJA wtorek 16:15-17:15
FOLTYN MONIKA środa 16-17
GOSIEWSKA-JUJECZKA  MARTA czwartek 16-17
GRABIASZ ALICJA czwartek 16:15-17:15
GROBELNA ANGELIKA środa 16-17
GRZYBOWSKA ANNA wtorek 16-17
HĘĆKA PRZEMYSŁAW czwartek 16-17
JANKOWIAK KATARZYNA czwartek 16-17
JANYGA AGNIESZKA wtorek 16-17 (co dwa tygodnie)
JĘDRZEJEWSKA MONIKA poniedziałek 16-17 wtorek 15:30-16:15
KACZMAREK  ADAM wtorek 16-17
KATA ANETA poniedziałek 16:15-17:15
KĘDZIORA WIESŁAWA czwartek 16:15-17:15
KLAMECKA MONIKA czwartek 16-17
KOPRUCKA GABRIELA środa 16:15-17:15
KRAMER MAŁGORZATA środa 17:30-18:30
KRYSIŃSKA EWA wtorek 16:15-17:15
KUC MARIA wtorek 16-17
KULPIŃSKA  IZABELA czwartek 16-17
KURKIEWICZ SEBASTIAN poniedziałek 18:30-19:30 (A-1.26)
KUŚMIERCZYK  ANETA czwartek 16-17
LECHNIAK JAKUB środa 16-17
LEWANDOWSKI ADAM wtorek 14:40-15:40 (co drugi tydzień)
LEWCZUK DOROTA czwartek 16-17
ŁADA KRYSTYNA czwartek 15:25-16:25
MACIOŁEK MACIEJ poniedziałek 16:15-17:15
MAJCHRZAK MARIA czwartek 16-17
MAKOWSKA ANNA czwartek 16:30-17:30
MAŁEK-PUEPER MAŁGORZATA czwartek 15:25-16:25 
MICHAŁOWSKA DOROTA czwartek 16:15-17:15
MILARSKA JOLANTA po wcześniejszym umówieniu się
MNIEJŻYŃSKA MAGDALENA czwartek 16-17
MOŻDŻER DOMINIKA piątek 16:15-17:15
OCHOCKA JOANNA poniedziałek 16-17
OSSOWSKA MARLENA czwartek 16-17
OSTERCZY-SCHOLZ KATARZYNA środa 16-17 
PANCEWICZ KRZYSZTOF czwartek 16-16:30
PANEK MALWINA poniedziałek 16-17
PERZ KATARZYNA czwartek 17-18
PIETRZAK  ANETA środa 16-17
POTERSKA DOMINIKA poniedziałek 15:25-16:25
PRZYBYLSKA-SAWICKA SYLWIA poniedziałek 16-17
RATAJCZAK-KAWCZYŃSKA BARBARA czwartek 17-18
ROGALIŃSKA  ANETA czwartek 17-18
RULEWICZ WIOLETTA czwartek 17-18
RYBARCZYK MONIKA czwartek 17-18
SERAFIŃSKA  KAMILA wtorek 16-17
SIEDLECKI MARCIN poniedziałek 16-17
SIELICKA MAŁGORZATA poniedziałek 16-17
SOBKOWICZ JOANNA czwartek 15-16
STEFAŃSKA MARTA czwartek 16-17
STOŁOWSKA MONIKA poniedziałek 15:25-16:25
STYPKA IZABELA poniedziałek 16-17 
SZCZEPAŃSKA ANNA poniedziałek 16-17 (co dwa tygodnie)
SZCZUPAKOWSKA VIOLETTA środa 16:15-17:15
SZELĄGIEWICZ BARBARA poniedziałek 16-17
SZYMCZAK AGATA czwartek 17-18
SZYMKOWIAK AGNIESZKA środa 16:15-17:15
SZYMKOWIAK KAROLINA czwartek 16-17
ŚMIECHOWSKA BARBARA środa 16-17
TOBIAS KATARZYNA środa 16:20-17:20
TOBOŁA BEATA czwartek 16-17
TOMASZEWSKA  NATALIA czwartek 15:25-16:25
TOPOLANEK AGNIESZKA czwartek 17-18
TOPOLSKA IZABELA wtorek 16-17
WEBER-CIERESZKO AGNIESZKA czwartek 17-18
WIERSZYCKA JOANNA środa 17:30-18:30
WILCZEWSKA PAULINA wtorek 16-17
WIŚNIOCH EMILIA czwartek 16-17
WITKOWSKA KINGA czwartek 15:25-16:25
WOJCIECHOWSKI MICHAŁ czwartek 16-17
WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW czwartek 16-17
WOŁODKIEWICZ KRZYSZTOF poniedziałek 16-17
WÓJKIEWICZ NATALIA czwartek 16-17
WÓJKIEWICZ PAULINA czwartek 17-18
WYDUBA MAGDALENA wtorek 16:15-17:15
ZIELIŃSKA SYLWIA środa 16-17
ZIEMAK DOMINIKA środa 16-17
ZIMIŃSKA BARBARA środa 15:25-16:25