Rozpoczęcie zebrań i konsultacji zawsze o godz. 17.30

Informujemy, iż dyżur oddziału przedszkolnego rozpoczyna się od poniedziałku 24 czerwca i trwa do końca lipca w godzinach od 8:00 do 16:00.

W dniach 13-17 kwietnia 2019 roku czterdziestu siedmiu uczniów z klas IV-VII- po raz pierwszy w historii naszej szkoły- wzięło udział w warsztatach językowych Fundacji EuroWeek w Długopolu Dolnym na Ziemi Kłodzkiej. 

21 marca grupa 0A, 0B i 0C obchodziły Dzień Wiosny.

Karnawał to okres zimowych balów, maskarad, pochodów i tanecznych zabaw. Baliku karnawałowego nie mogło też zabraknąć w szkolnej świetlicy, w tym roku odbywającego się pod hasłem ,,Dżungla- wyginam śmiało ciało!". 

Jedni śpiewają, inni doskonale liczą w pamięci czy grają na instrumentach. Zosia świetnie tańczy, a Adaś z Krzysiem opanowali triki z piłką do perfekcji. Jest też Marysia, która zna cztery języki obce. Bo każdy przecież jakiś talent ma i udowodniły to dzieci z naszej świetlicy.

Święty Mikołaj od lat kojarzy nam się z ofiarowywaniem prezentów. Nie bez powodu został zatem swego rodzaju patronem akcji dobroczynnej, którą od początku działalności naszej szkoły w okolicach Mikołajek organizują wychowawcy świetlicy. Akcja "Zostań pomocnikiem świętego Mikołaja" jest bowiem wydarzeniem, podczas którego wspieramy podopiecznych Domu Dziecka w Bninie.

Kiermasz świąteczny jest wydarzeniem, które w niezwykły sposób łączy całą społeczność szkolną: uczniów, nauczycieli i rodziców. Nie inaczej było podczas tegorocznego kiermaszu, na który dzieci uczęszczające do świetlicy upiekły i ozdobiły kilkaset przepysznych pierniczków.

Zajęcia w świetlicy szkolnej to nie tylko nauka, ale i świetna zabawa. Połączeniem obu były świetlicowe andrzejki, które jak co roku- cieszyły się wśród dzieci ogromnym zainteresowaniem.