29 listopada 2023 roku w szkolnej świetlicy odbył się bal andrzejkowy.  Wróżyliśmy, tańczyliśmy i świetnie się razem bawiliśmy!

Każdego roku świetlica w porozumieniu z Radą Rodziców organizuje dla świetliczaków warsztaty z pieczenia i ozdabiania pierniczków, które następnie trafiają do sprzedaży podczas szkolnego kiermaszu świątecznego. Ileż wtedy jest frajdy i zabawy!

Do szkolnej świetlicy z okazji Międzynarodowego Dnia Misia zawitał niecodzienny gość - zaproszona specjalnie na tę okazję panda :)

Światowy Dzień Misia w bibliotece był nietypowy, gdyż bohaterem bajki był ,,miś koala”, który tak naprawdę należy do rodziny torbaczy. Bajkę o Fikusie i jego przyjaciołach z Australii przywiózł nasz biblioteczny Miś-Podróżnik, który jak co roku gości w innych stronach świata.

Podczas Tygodnia Edukacji Globalnej, który odbywa się co roku w trzecim tygodniu listopada, uczniowie klasy 8c wzięli udział w  „Wyzwaniu dla świata”. 

8 listopada klasa 1c świętowała Europejski Dzień Zdrowego Odżywiania. Celem zajęć było promowanie zdrowego jedzenia, dobrych nawyków żywieniowych oraz nauka regularnego spożywania posiłków.

16 listopada klasa 1c obchodziła Międzynarodowy Dzień Tolerancji pod hasłem „ KAŻDY INNY – WSZYSCY RÓWNI”.

W piątek 24 listopada 2023r. klasy 1c i 1e wybrały się na całodniową wycieczkę do Poznania i okolic.

24 listopada w naszej klasie obchodziliśmy bardzo ważne święto - „Dzień Pluszowego Misia”, bo przecież trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem - powiernikiem największych sekretów i tajemnic.